OBLOŽENÉ MÍSY

Rádi bychom vám představili naše obložené mísy - nejlepší volbu pro všechny, kteří hledají chutné a rychlé občerstvení.

Naše cukrárna nabízí 4 druhy obložených mís: sýrovou, mixovanou, masovou a sezónní zeleninovou. Každá z nich je plná lahodných chutí a vždy je připravena z čerstvých surovin. Proto není ani jejich složení konstatní - snažíme se do mís přidávat sezónní potraviny tak, abychom podpořili místní dodavatele. 

Mísy rádi připravíme dle Vašich představ - jednotlivé suroviny si tedy můžete zvolit dle sebe. V naší cukrárně máme ale i široký výběr předvolených obložených mís. Navštivte nás a vyberte si tu nejlepší pro vaši oslavu nebo večírek!


Sýrová obložená mísa

Sýrová obložená mísa je skvělou volbou pro všechny, kteří milují sýry a rádi by se vyhli masným pokrmům. Je plná různých druhů sýrů, od čerstvého eidamu po nakládaný hermelín, takže si můžete vychutnat různé chutě a vůně. 

Sýrová obložená mísa je skvělou volbou pro všechny příležitosti. Je to ideální občerstvení pro oslavy a večírky, protože je snadno přenositelná a může být podávána jako chutná pochoutka pro vaše hosty. A navíc, perfektně se hodí k vínu!

Masová obložená mísa

Masové obložené mísy jsou plné různých druhů šunky, salámů a uzenin, takže si můžete vychutnat lahodné chutě, které se budou líbit všem vašim hostům. Obložené mísy jsou cenově dostupné a poskytují hodně jídla za rozumnou cenu, takže se nemusíte obávat, že byste utratili příliš mnoho peněz za občerstvení na Vaši akci.

Stejně jako ostatní mísy, i masová mísa obsahuje nejrůznější druhy zeleniny. Usilujeme o zařazení sezónních typů do struktury obložených mís, standartně ale k masovým mísám dáváme rajčata a papriky.

Kombinovaná obložená mísa

Kombinovaná (sýrová + masová) obložená mísa je skvělou volbou pro nejrůznější akce, ať už jde o firemní večírky, rodinné oslavy nebo jen tak pro pozdní rodinnou večeři. Je plná lahodných chutí a vždy je dozdobena nejrůznější sezónní zeleninou, takže nejenže skvěle a rozmanitě chutná, ale také vypadá.

Takových mís se u nás prodává nejvíce, což je další důvod, proč si můžete být jistí, že se na Vaší oslavě každý dobře občertsví. Navštivte nás a vyberte si tu nejlepší pro vaši akci!


Už víte, kterou vyberete?

© 2023 Cukrárna Venezia, A. Dvořáka 6, Jablonec nad Nisou, 466 01
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!